עולמו של טזוטה שליט"א. מבט מפוכח על החיים.

פסטורליה מטורפת

25 ביוני, 2011 מאת

בריאן עשה לי את זה. איזו הופעה נהדרת נתן בריאן פרי בהיכל התרבות השבוע. בריאן פרי הוא אחד משני הזמרים האהובים עלי ביותר (השני הוא מארק אלמונד) ולראות אותו כאן אחרי שכמעט טסתי לראות אותו בלונדון בשנה שעברה ולא השגתי כרטיסים היה עונג צרוף.
תוסיפו לזה את מפגש המעריצים שהוא קיים יום קודם, שבו זכיתי להצטלם איתו, להחליף כמה מילים ולקבל חתימה על דיסק והנה חוויה שלמה.
בכלל שבוע של אפס אנד דאונס היה לי. השבוע גם היתה אזכרה של אימי במלאת חמש שנים לפטירתה, מה שגרם למחזה קצת סוריאלסיטי. אני נוסע פנימה לתוך כביש בית העלמין, ובעודי משייט בכביש הגישה, מצבות מימיני ומצבות משמאלי – מצלצל הטלפון שלי בקול גדול.
כדי שהתמונה תהיה שלמה יש עובדה חשובה אחת שאני חייב להבהיר כאן: הרינגטון הנוכחי שלי הוא להיט סבנטיז של להקת RARE EARTH ושמו GET READY .
והקטע שבחרתי לרינגטון הוא הפזמון של השיר, מה שאומר שבדיוק כשאני נוסע בין המצבות הטלפון מנגן בקולי קולות: Get ready, cause here I come . לא פחות ולא יותר. קצת ספוקי כשנכנסים לבית קברות… אתם מוזמנים להקשיב לו ברקע של הפוסט.
וחוץ מזה יש בעיה טכנית מעצבנת שלא נפתרת כבר זמן רב. מכל החדרים שבעולם, דווקא בחדר השינה שלנו המזגן החליט לייצר אג'נדה עצמאית משלו למערכת היחסים בינינו. הוא מקרר נהדר- עם זה אין בעיה. כשאני שם אותו על 16 מעלות החטובה נצמדת אלי יותר מבשוטף. אבל יש לו בעיה מוזרה שאיש מ 19 הטכנאים שזומנו עד היום לטפל בו לא הצליח לפתור.
הוא מייצר רעש משונה ומטריד. עכשיו, אני אפילו לא יכול להאשים אותו, כי הרעש לא מגיע מהמזגן. הרעש מגיע מהקיר. רעש מוזר ומעצבן שמשלב פכפוך מים בזרם חזק, קולות ספיקה ויניקה, וחבטות קצביות בלתי מובנות. המזגן הבן זונה מפעיל קבלני משנה כדי להציק לנו. המזגן בדרך כלל מתזמן את תחילת הרעש בדיוק לנקודה הקריטית שבה אנחנו מתחילים להירדם. כל עוד אנחנו ערים במיטה, רואים טלויזיה או קוראים- הוא שקט וחמוד. עד שמנסים להירדם.
והוא מזגן חכם וערמומי. הרעש אף פעם לא קורה כשהטכנאי מגיע. לא ולא. הזמנתי טכנאים בבוקר, בצהריים וגם בלילה. כלום. המזגן רק מריח טכנאי בבית והוא שקט כמו דג. ניסיתי להיות ערמומי, הפעלתי אותו, נתתי לו לעבוד שעתיים ורק אז הגיע הטכנאי בהפתעה…וגם כאן- כלום.
אבל אחרי שהטכנאי בודק ואומר שהכל בסדר, מסתלק לו לדרכו- אז מתחיל הקיר לקרקש ולהרעיש. והמזגן מקפיד להרעיש רק אחרי שהוא מוודא שהטכנאי כבר נכנס לרכב ונסע- לא כשהוא עדיין בשביל הגישה לבית, חלילה.
התייאשתי מלהזמין טכנאים. הם לא מבינים מה אנחנו רוצים. ניסיתי להקליט את הרעש….אבל זה לא יוצא באיכות שניתן לשמוע…ואת השבוע הקרוב אנחנו עומדים לבלות באילת, אז יקח לי קצת יותר זמן להגיב או לענות למיילים…

נושאים: סיפורים מהחיים | 7 תגובות »

7 תגובות

 1. מאת bitch87 :

  בחרתם תקופה מצוינת לרדת לאילת!חחחחח..תהנו : ))))))

 2. מאת ראסטה :

  תהנו ! ראסטינה ,ראסטיקו הצעיר ואנוכי הינו לפני כשבועיים , היה חום גיהנומי ממש , אבל היה מגניב , טיסה לשם זה תענוג.
  יש בטיילת בינות לכל הארסים המצויים , יש לרגלי החוף מסעדה שמפיקה מרגליות מבחינה מוזיקלית- כל ענקי הבלוז, רוק – תענוג

  בנוגע לרעשים – זה גמדי הבית מתארגנים לארוחת הערב

 3. מאת tazuta :

  תודה ביצ' :-)

 4. מאת Miss Universe :

  אתה לא נורמלי עם הרינגטון הזה חחחחחחחחחחח

 5. מאת שיר-שיר :

  חח מבאס שדוקא שטכנאי בא מכשירים פתאום עובדים,כנראה יש להם נשמה :-)

 6. מאת ערן :

  גם אני הייתי בבריאן פרי- היה ענקקקקקקקקקקקקקק!
  חופשה נעימה באילת

 7. מאת tazuta :

  תודה לכולם…. אני מקווה שלא יהיה חם מדי באילת- מבחינה אקלימית כמובן…

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.מאמרים נבחרים

חפש בבלוג

קטגוריות

תגובות אחרונות

ארכיון

כלים

תגיות