עולמו של טזוטה שליט"א. מבט מפוכח על החיים.

ציצים – ניפוץ כמה מיתוסים

27 במאי, 2008 מאת tazuta

מאמר זה נכתב באהבה ומאהבה. אהבה שלי לציצים.
ציצים עבורי הם איבר מקודש ומושא הערצה.
בהשכלתי האוטודידקטית שארכה עשרות שנים של חקר החזה הנשי על כל היבטיו (אני זוכר עצמי מביט בהנאה למחשוף של הגננת שלי, אבל זה כבר נושא למאמר אחר…) אני מוסמך ב"ציציולוגיה קלינית".
ומומחיות זו הציפה את הבעיה עליה אני כותב: הנשים מפרשות את מעמד הציצים שלהן אצל הגבר, באופן שונה לחלוטין מהתפיסה המקובלת בה הגבר מתייחס לציצים.
מה תוצאת הפירוש המוטעה הזה? עולם ומלואו.
ניתוחים …הרמת חזה…….השתלות סיליקון….תיסכול….פוש אפ ומה לא…

ולכן אני כאן. המאמר הזה נכתב עבור נשים במטרה לתת להן את נקודת המבט האמיתית של גברים רבים על הציצים , ולנפץ בגאון כמה וכמה מיתוסים.
אז לפני שאתן הולכות להרוס את יצירת האומנות איתה נולדתן, ולדחוס לתוך הציצים שלכן שקיות פלסטיק קשיחות מלאות במי מלח או בסיליקון בנפחים שונים ומשונים הלקוחים מהעולם המוטורי, שלא לדבר על שינויים מבניים חמורים בצורת השדיים – אנא הקדישו כמה דקות ותקראו את מה שיש לי לומר.
ברור לי, שבעקבות המאמר הזה, יכולה להתכנס מועצת המנתחים הפלסטיים, ולהוציא נגדי פסק הלכה ("פאתווה") המתיר את דמי, מה שעלול להפוך אותי לסלמן רושדי של חובבי הציצים. אבל זהו קורבן קטן מצידי למען שימור מורשת החזה הטבעי ההולך ונכחד מעולמנו לטובתם של מפעלי ה"רפואה האסתטית" המשקיעים הון עתק ומנגנון יחסי ציבור שבא לשכנע אתכן ש"גדול יותר הוא יפה יותר".

אז הנה מה שיש לי לומר בנושא:

א. זה לא ענין של גודל.
נשים רבות משוכנעות משום מה שהגברים אוהבים רק חזה גדול.

טעות !

גברים לא אוהבים חזה גדול כברירת מחדל. גברים אוהבים חזה יפה, פרופורציונלי ומעניין.
הגודל לא משנה. מה שבאמת חשוב הוא צורתו המעוצבת של השד ומיצובו ביחס לגוף.
וכאן יש עולם ומלואו של נתונים, החל מצורת השד דרך המרווח בין השדיים וכלה בקוטר הפטמה , צורתה וגווניה.
לא משנה אם הציצים שטוחים, עגולים, אליפטיים, שפיציים, עומדים, גדולים, קטנים, נשפכים לצדדים, נפולים, ענקיים, בינוניים, דומים לפומלות או משולים לחצאי משמש. יש נשים שלמבנה גופן מתאים חזה קטן ויש שמתאים להן חזה גדול. למה זה ככה ? מה זה חשוב ? אל לנו לחקור במופלא מאיתנו…
במקרים רבים של שינויים שלא כדרך הטבע, מתקבלים מבנים חסרי פרופורציה כמו נערות דקיקות עם חזה ענק ומתפרץ, או נשים עגלגלות ושטוחות חזה.

ב. זוקף כפופים

נשים יקרות. יש עובדות טבע שצריך להשלים איתן.

1. שדיים הם איבר כבד
2. כח המשיכה

ניוטון. כל הטענות אליו

השילוב של שני אלה, יחד עם התבגרות הגוף מביא לכך שהחזה של מרבית הנשים שעברו את גיל העשרה, כבר לא זקוף בשלמות יציבה. (פה דווקא בולט יתרונו של החזה הקטן והחצוף)
אז מה? כפי שקבעתי בסעיף א , לגברים ממש לא מפריע אם החזה נופל קצת. אין שום סיבה לרוץ למרפאות הפלסטיות ולהתחיל להרים אותו ,שלא נדע, לכל מיני זויות משונות.

ג. הפוש אפ והחזיות הממולאות– עקרונות השימוש

חזיות הפוש אפ הן אביזר חביב, בתנאי שאתן לא מגזימות.

תיאום ציפיות- זו מילת המפתח שמונעת הפתעות לא נעימות.
בדרך כלל, גבר יעדיף לקבל בפועל את מה שהוא ראה כשהחולצה שלך עוד היתה עליך.
ואם יש לך חזה פצפון- והגבר רואה את זה מראש, מיד לאחר שהיא תעוף ממך, הוא יתנפל בשקיקה על מה שנחשף.
אבל אם הגזמת, והחזיה שלך מלאה ביותר מידי חומר שאינו ציצים, והמראה עם החולצה מבטיח משהו גדול בהרבה מהמציאות – אזי כאן יכולה להיות הפתעה לא הכי נעימה.
ברגע שהחזיה יורדת, הגבר מבחין, בדיוק ברגע הקריטי, שהציצים שלפניו קטנים בהרבה ממה שציפה לו, דעתו מוסחת והוא מאוכזב, למרות שיתכן שהציצים הקטנים שנחשפו מולו מקסימים ביופיים. אז………..שלא יעבדו עליכם!

ד. אנטי סיליקון

נשים מנותחות מעוררות בי חלחלה.
ציצים מסיליקון מכוערים. נקודה. בזויות מסוימות הם נראים כמו "ציצים בתוך ציצים". אתה רואה את קו המתאר הטבעי של השד, ופתאום בולט מתוכו תותב מלאכותי וחסר פרופורציה.
אלו הרגעים שבהם אני עורג לזמרת שאקירה, הסקסית בטירוף עם שדיה הכמעט שטוחים, אך החצופים והמתריסים.
אחד הסיוטים החוזרים ונשנים אצלי, הוא הסיוט בו אני מנסה לחסום את דלת חדר הניתוח בפני דוגמנית שאני אוהב, בתחינה נואשת לא לקלקל את השלמות שלה בניתוח ההגדלה שעברה, אך לשווא.
תבינו. הבעיה בסיליקון היא לא רק המראה הפלסטי והמלאכותי של השדיים, הנראים נפוחים וזקופים שלא כדרך הטבע, קשיחים ולא זזים , שלא לדבר על מנתחים יצירתיים במיוחד שממקמים את הפטמות בנקודות מרכז משונות המובנות רק להם, ובכלל יוצרים מופע ציצים ביזארי ודוחה.

צרה נוספת היא המגע. האם מיששתן אי פעם שדיים מסיליקון ?

לאחר מישוש של שדיים מסיליקון, תאמינו לי שלא תרצו לחזור על החויה לעולם.
הציצים נוקשים, משדרים תחושת גומי יצוק, וחוסר טבעיות בדיוק ההיפך ממה שמעריצי הציצים אוהבים לחוש.
מי שבא לו להרגיש את זה, ואין בסביבתו הקרובה מישהי בעלת ציצים מסיליקון שהוא יכול ללוש את שדיה בחופשיות, יכול לרכוש לו באופיס דיפו משטח לעכבר מהדגמים החדשים הכוללים בלון ג'ל להנחת כף היד. מששו את הבלון. זה בדיוק זה.

אתן בטוחות שאתן רוצות את הדבר הזה בתוך הציצים שלכן ?

תבינו ותפנימו:

1. לא נברא שום דבר שיכול להתחרות בשדיים טבעיים.
2. עדיף לראות, ללטף ולמשש חזה קטנטן או שטוח,אך טבעי, על פני בלוני סיליקון אימתניים.
3. נשים קטנות חזה חייבות להפנים שלחזה הקטן יש את הקסם שלו וממש, אבל ממש אין שום צורך להגדילו ! אתן הרבה יותר סקסיות כך.
4. נשים שחוששות שהציצים שלהן נפולים מידי, אחרי דיאטה או לידה. תרגיעו !
אנחנו הגברים רואים בכן סקסיות גם עם ציצים קצת נפולים , רכים גמישים, שניתן לנדנד אותם , למעוך אותם, מאשר ציצים מלאכותיים קשוחים וזקופים שלא זזים גם אם האשה מבצעת תרגילים בהתעמלות קרקע או קופצת על חבל תוך כדי משחק קלאס.
5. אל תאמינו לשום "פיתוח חדש של סיליקון" שבא לשכנע אתכן שזה ממש כמו הטבעי.
הכל בולשיט. אין דבר כזה.
6. הגברים מזהים סיליקון אפילו כשאתן לבושות באותה מהירות שאתן מזהות גרם מיותר של שומן בירכיים שלכן.

נושאים: יחסים | 115 תגובות »

115 תגובות

 1. מאת יגאל :

  אני מבקש מאד, אל תדבר בשמי ביחס להעדפותי בציצים…
  האם עשית משאל על דעת גברים אחרים חוץ ממך?
  האם יש בכלל "דעת קהל" שאפשר לנפץ אותה?
  כבר ראיתי ציצים מכל המינים והגדלים, והאמן לי, זה בדיוק כמו שמלה. אם היא נקייה, מגוהצת, מתאימה לטעמך האישי, היא יפה.
  אם היא קרועה, מקומטת מלוכלכת או לא במידה המתאימה לגוף הנושא אותה, אז בוז למי שלבשה אותה…
  הלא כך?
  יגאל

 2. מאת tazuta :

  תשובה ליגאל:
  תגובתך מחזקת את דברי, שאין כלל קבוע ליופיים של ציצים. אם אצטט אותך- הרי שאם השמלה יפה בעיני- זה טוב. לא בהכרח השמלה האופנתית ביותר היא גם היפה מכולן. אין בכוונתי לקבוע סטנדרטים לציץ המושלם…
  "דעת הקהל" שמנסה ואף מצליחה לכפות את עמדתה על הנשים היא מגמת ה "חזה ענק זה יפה" – ראה את הפרסום הגלוי והנסתר לכל ניתוחי הגדלת החזה ואת נתח השוק המתרחב שלהם.
  ולשאלתך…המאמר הינו פרי של שיחות בנושא עם עשרות גברים. כמובן שזה לא כל הגברים ביקום, אבל משקף סטטיסטית את עמדת קבוצת המבחן שלי.

 3. מאת מיטל :

  טזוטה אתה מלך!

  יש לי חזה גדול ויפה אבל קצת נפול בגלל דיאטה. כל הפרטנרים שלי מתלהבים ממנו ואומרים כמה שהוא סקסי אבל תמיד יש לי חוסר בטחון בגלל שהוא לא עומד וחששתי שהם רק לא רוצים להעליב. לא פעם שקלתי לעשות ניתוח הרמה.
  אחרי שקראתי את הפוסט הזה עשית לי את היום. ברור שיש נשים עם שדיים מכוערים בטירוף אבל לי ובטח לעוד רבות יש חזה בהחלט מכובד גם אם אינו כליל השלמות וצריך לאהוב את הגוף שלנו.

 4. מאת שיר :

  אתה ראוי למציצה! שלח אלי מייל ותקבל אותה…
  אני מסתובבת בגאווה עם זוג ציצים קטנים ומטריפים וטוב לדעת שעדיין קיימים בעולמנו גברים שיודעים מה זה טוב.

 5. מאת boris :

  אח שלי אתה צודק לגמרי
  אין כמו להחזיק ציצי אמיתי ביד שלך. ציצי קטן טוב-לא בורח מהיד חהחה

 6. מאת אנונימית :

  גם לי יש ציצי גדול מאוד אך כמו כול הבנות שיש להם גדול הוא קצת נפול- בנים תבינו אין כזה דבר ציצי גדול ועומד זה רק אצל מי שעשתה סילקון.כך שאם מישהו מחליט שהוא אוהב גדולים שיקח בחשבון…
  גם לי גברים אמרו שהציצי סקסי וכנראה הבעיה רק אצלנו בראש- בעלות החזה הגדול .שיכנעת אותי,כן ירבו כמוך…דרך אגב גם ציצי קטן נופל אחרי הנקה,כך שאם כבר עדיף גדול.

 7. מאת נויה :

  תקשיב טוב!!!!!
  אם היית בחורה היתה מבין שלעשות ציצי לפעמים זה הכרחי! לא כולנו שלמים עם גופנו ולכן מתקנים! לאחר ניתוח (אצל רופא טוב) הציצים יפים, נעימים ובעיקר עושים תחושה טובה למי שעשתה אותם! אני מסכימה שלא צריך לעשות ציצים בשביל גבר אבל בטח לעשות אם זה מוריד מהביטחון העצמי שלך!

 8. מאת tazuta :

  היי נויה….ברוכה הבאה. :-) אם הסיבה של הניתוח היא להיות שלמה עם עצמך ועם גופך- בשביל עצמך, ולא כי את חושבת שזה מה שאחרים אוהבים- אני בהחלט מסכים ומקבל. (יש לי כאן מילכוד קטן: אשמח להבין, מדוע ציצים גדולים יותר גורמים למישהי להרגיש טוב עם עצמה, אלמלא הצורך להבליט אותם לסביבה- ואז זה כבר לא בשבילה – הרי היא לא משחקת איתם כל היום…) .יש לי בעיה עם נשים שעושות את זה (ומצהירות) אך ורק בכדי למשוך תשומת לב גברית דרך הציצים. ואני אומר שחבל….יש מספיק דרכים אחרות ויעילות למשוך אותנו…וזה עוד בא ממני, אוהב ציצים מושבע.
  לגבי זה שציצים מנותחים הם יפים ונעימים ? הכל יחסי ובעיני המתבונן והממשש….ראיתי וחשתי לא מעט סיליקון ואני לא אוהב….

 9. מאת דדו :

  ללא ספק , הניתוח שלך לגבי החזה הנשי בהחלט מספק את הדעת.
  אני שמח לומר לך ולגולשים הנוספים כי גם לי יש תואר m.a, במדעי הציצי והפטמות של המין הנשי .
  אני מסכים כי הצורה והפורפורציה הם אלו שקובעים את דעתנו לגבי המשך היחסים עם אותה אישה , אפילו אני יגזים אם אכתוב ,שהם קובעים את העתיד המשותף , אם יכול להיות כזה , עם בת הזוג.
  אבל מה לגבי הישבן ? גם חייב התייחסות!

 10. מאת tazuta :

  דדו. הבאת לי חשק לעשות מחקר דומה על ישבנים. לוקח את האתגר !

 11. מאת אביתר :

  שדיים כף A מקסמום ועומדים אין יותר סקסי מהם אני אישית נימשך
  רק לבעלות חזה קטן 0-A ואין יפים מהם בבקשה בנות בעלות חזה קטן על תגדילו את השדיים שלכן יש גם גברים כמוני
  שסולדים מי שדיים גדולים
  בכבוד רב
  אביתר
  eviy3@walla.co.il

 12. מאת גלי :

  הבעיה, שלא נתקלתי בהרבה גברים שאוהבים חזה קטן. רוב הגברים בהחלט לא אוהבים חזה קטן. וזה די מבאס, כי אני כל כך לא רוצה להגדיל… הכי מעצבן אותי, שגברים מצפים לפעמים לשלמות מוחלטת. אני גבוהה ורזה, עם רגליים ארוכות ותווי פנים נעים. ופתאום חזה קטן הורס להם את הציפיה לשלמות…

 13. מאת tazuta :

  גלי היקרה…אלת תקחי כמובן מאליו שאכן "רוב הגברים" רוצים גדול. זה סוג של סטריאוטיפ שמונצח במדיות שונות. בדיוק כמו שמעצבי אופנה הומואים שנמשכים מדרך הטבע למבנה גוף נערי, מנסים ליצור, ולצערי אף מצליחים, מודל יופי נשי של דוגמניות שדופות ורזות עד כאב, למרות שמרבית הגברים מעדיפים נשים שלא נראות כמו קולב דק. מהמון שיחות שערכתי ואני עדיין עורך עם הרבה גברים חובבי ציצים כמוני, מה שקובע הוא יופיו של החזה ולא גודלו. בהמשך הבלוג (חפשי פוסט מחודש אוגוסט) תמצאי קישור למחקר מקצועי בינלאומי שנערך ופורסם ב YNET ומחזק מאד את קביעתי. אל תדאגי…חזה גדול אינו בהכרח שלמות. בחורה שנראית טוב היא סקסית גם עם ציצים קטנים, באחריות. אל תגדילי…ממש אין צורך :-)

 14. מאת אמיר :

  ןאיםגיעשדףחעםי'שעי'יםיעם

 15. מאת ספייק פרוספר :

  מסכים איתך לגמרי tazuta. ממש ממש לא אוהב הגדלת חזה, שיהיה טבעי, גם אם הוא קטן וגם עם הוא גדול אנחנו הבנים מקבלים! מעניין איך זה יהיה לגבי איבר המין הזכרי. ;-)

 16. מאת מה קורה אחי :

  גם לי יש ציצים קטנים אבל אני בן זה קצת בעיה לא?

 17. מאת tazuta :

  :-) :-) זה בטח עדיף על גדולים במקרה הזה… :-)

 18. מאת איקה :

  או זה באמת נושא מעניין שתהיתי לגביו (למרות תגובות חיוביות כדאי לציין) רק יש לי שאלה אחת- אז מה זה שדיים מכוערים? לא יכול להיות שהצורה לא משנה. יש ציצים שפשוט אין להם אופי משלהם לא?
  ובאמת מה לגבי התחושה- איזה מרקם הוא אידאלי?

 19. מאת tazuta :

  היי איקה. אומר את דעתי האישית- הקוראים מוזמנים להאיר ולהעיר את דעתם:
  א. ציצים מכוערים הם ציצים חסרי צורה. למשל ציצים "ריקים" כמו שק או נפולים במיוחד, כאלו שהפטמות מצביעות לכיוון הרצפה. גם ציצים בעלי צורה מעוותת, לא שווים בגודלם, פיטמות מעוותות וכדומה אינם יפים בעיני.
  לגבי כל השאר זה כבר עניין של טעם. יש שאוהבים פטמות גדולות ויש האוהבים קטנטנות. יש חובבי פטמות בהירות ויש אוהבי כהות מאד. יש האוהבים חזה אגסי ויש האוהבים עגול.
  ב. לגבי המרקם והתחושה: האידיאלי לטעמי האישי הוא שד רך וגמיש. לא ציצים קשים ומוצקים מדי, אלא כאלו שניתן למעוך בעדינות ולחוש את הרכות בכף היד.

 20. מאת ראסטה :

  שדי מלפפון זה הכי מבעס.
  דמיינו.
  איך תופסים דבר כזה לעזאזל?

  רכות כללית עם נוקשות פנימית קלה-אידיאלי.
  גודל-טיפה מעבר לגודל כף היד .
  ניפלס בקוטר של עד חצי שקל-אידיאלי.מעבר לזה אני מתחיל לפחד.

  רכים מדי-זה בורח ואתה אומר נו מה עניינים? תעמדו בצד שנבדוק רשיון

 21. מאת אנונימי :

  איכס תפו ימגעילות

 22. מאת מיקה :

  אז אתה טוען שמה שקובע זה צורת החזה ולא גודלו.
  אז מה עושים במקרה של חזה קטן, נפול, פוזל, לא עגול, מעוות, שלא מתאים לפרופורציות הגוף הגדולות יחסית של הבחורה ? באמת צריך לשלול סיליקון, אפילו לא גדול, רק כדי לתקן את הקיים?

 23. מאת tazuta :

  היי מיקה.
  במאמר אני מתייחס לנשים שיש להן חזה חמוד אם כי קטן, או שהחזה נפול משהו אולם צורתו אסתטית.
  ויש המון ציצים קטנטנים ומשגעים ביופיים, גם על גוף נשי גדול. במצב הזה אני שולל סיליקון.
  אני לא מתכוון לנשים שהשדיים לא שווים בגודלם, כאלה שהפטמות מצביעות לכפות הרגליים או שיש איזה עיוות מולד או נרכש. במקרה של עיוות מסוג זה התערבות כירורגית היא הגיונית. גם הרמה ועיצוב מחדש עושים נפלאות.

 24. מאת מיקה :

  תואכל להגדיר עיוות מולד? לא בדיוק מביטות כלפי מטה אבל הן בהחלט שואפות לקן אלכסוני כלפי הרצפה.. וצורת השד, אם מביים בפרופיל, היא צורה די מעוותת.

 25. מאת tazuta :

  מיקה, יש כמה סוגים של עיוות. לא כל ציצי שקצת נופל והפטמות מצביעות קצת למטה נחשב מעוות.
  בד"כ ציצי נפול מקבל מעין צורה של "אבן בגרב" כלומר שד קצת ריק שמרכז הכובד שלו למטה. האם מדובר בסוג כזה ? לא כל שד הוא עגול. יש ציצים אליפטיים, אגסיים ועוד.
  עיוות אמיתי הוא שד חסר צורה, פחוס ובד"כ לא זהה לשני.

 26. מאת משה :

  יש צדק איתך.
  אני מעדיף את המגע האמיתי של החזה. כשאתה אוחז בחזה אמיתי אתה חש את השריר שנע מתחת לעור וכן אתה חש מגע אנושי.
  אני מתאמן בחדר כושר ורואה בחורות שעשו ניתוחי חזה וזה לא נראה נשי בכלל, זה נראה ומרגיש כמו שריר זרוע של גבר שמתאמן ואין מראה ומגע עדין שמהווה את הנשיות. תחושה של סיליקון יש לי כעת כשאני כותב מילים אלו מהתומך של פד העכבר.

 27. מאת tazuta :

  אין כמו הדבר האמיתי :-) כל מילה שלך חקוקה בסלע…

 28. מאת רינה :

  אולי די עם השוביניזם המגעיל הזה? החזה שנופל הוא פשוט חזה שעשה את העבודה שלו -כמו להניק ילד, ואנשים כמוכם יוצרים טרנדים של אי הנקה ונותנים כסף למטרנות למיניהם- תתבישו!

 29. מאת tazuta :

  היי רינה…
  מה שמוצג במאמר הוא דווקא אנטי שובינסטי במובהק.
  המאמר מעודד נשים להיות גאות ושלמות עם גופן, בלי ניתוחים ובלי סיליקון , וטוען שחזה נשי יכול להיות יפה גם אם הוא נפול קצת. אז אני מציע לך לקרוא שוב…

 30. מאת אני :

  יש לי חזה גדול, אך בעקבות דיאטה הוא נמרח לצדדים בשכיבה וקצת נופל, זה ממש מציק לי ואני לא יכולה לשקול הרמה(עוד לא ילדתי…)

 31. מאת tazuta :

  שלום לך "אני".
  שלא יציק לך. תופתעי לדעת שהרבה גברים אוהבים סוג כזה של חזה…אם הוא יפה ובפרופורציה לגוף, זה שהוא קצת נופל ממש לא משנה. בת כמה את ?

 32. מאת אורן :

  לחזק את מה שאומר טזוטה,אני מת על חזה גדול טבעי שנופל קצת,זה הכי סקסי בעולם!! והכי טבעי שיש

 33. מאת אני :

  בת 28

 34. מאת ראסטה :

  גם אני רוצה להיות על ציצים

  "אני על ציצים – ניפוץ כמה מיתוסים" מתוך-תגובות אחרונות

  LOL

 35. מאת עכע :

  ככעכע

 36. מאת אורן :

  גם אני אוהב ציציקטן ועומד זה פשוט עושה לי את זה.אני לא אוהב ציצי גדול ובמיוחד לא כשהוא נופל

 37. מאת אנונימית :

  יש לי ציצי בינוני

 38. מאת אפיפיורית :

  מצאתי את זה ברשת.

  Mens obsessions with the breasteses cannot be attributed to a need for a pacifier because like them women and fags used to feed and they aren't fantasizing about frequenting a wet t-shirt contest.
  so, how is it that straight men conjure up images of mountainous curves approximately every 90 seconds?
  It is not their need for recreating the peaceful ambiance they still recall.
  It is because Titty fucking is enjoyable.
  Some theorize that breasteses are an evolutionary byproduct intended to coax men to face their partners while getting it on.
  It is the frontal booty that men do enjoy setting their gaze at when not hypnotized by da ass.
  It goes to reason that if dogs had a booty on their tummy they might alternate between the missionary pose and doggystyle.

 39. מאת tazuta :

  חחחחחחחחחחחחח אהבתי ;-)

 40. מאת שרית :

  דווקא היום גברים מעדיפים חזה קטן וגברי. לי יש ציצי גדול ודווקא כל הסובבים אותי ממש מעדיפים קטן וזה גורם לנשיות שבי להפצע ולהסתתר.

 41. מאת tazuta :

  היי שרית. חבל שאת מרגישה כך. גברים אוהבים ציצים. נקודה. אין טעם לקבוע שהרוב אוהב כך או כך…
  חלקם אוהבים גדול יותר וחלקם קטן. את ממש לא צריכה להרגיש רע עם החזה הגדול שלך ! תני לנשיות שלך לצאת החוצה בגאון ! נשיות זה לא רק ציצים… זה כל המכלול המקסים הזה שנקרא אשה :-)

 42. מאת אפיפיורית :

  האם יש כזה דבר יותר מדי גדול?

 43. מאת tazuta :

  דעתי האישית: כן.
  אני מגדיר חזה גדול מדי בשתי דרכים:
  א. חזה שגודלו חורג מפרופורציות הגוף, וגורם למראה הכולל להיראות כמו מוטציה לא טבעית. דמייני נערונת רזה בכל הגוף עם זוג שדיים במידה דאבל DD .
  ב.חזה כל כך גדול שכל צורתו מעוותת. במקום חזה הוא נראה כמו שק ענק, צורת הפטמה מתעוותת או מצביעה לקרקע.

 44. מאת אפיפיורית :

  אתה טועה. מי שקובע את האידיאל זה הומואים שמעדיפים להלביש שלדים כי זה משתלם מבחינת רכישת ה-בד.
  הם מעדיפים אלו שנראות כמשהו לפני בר מצוה בלי חזה או שערות והסטרייטים למינהם מפנימים תאידיאל.

 45. מאת tazuta :

  אפיפיורית…….את כנראה קוראת את המחשבות שלי.
  בימים אלו אני כותב פוסט בדיוק על הנושא הזה…. על זה שמרבית מעצבי האופנה הם הומואים, ולכן אידיאל היופי שלהם גורם לנשים מקסימות להרגיש שמנות ולכל תרבות האנורקסיות למיניהן…
  בלי שום קשר לזה שאני אוהב נשים מלאות :-)

 46. מאת אפיפיורית :

  תאר לך סיצואצייה שאתה מגלם ת'אובייקט.
  אתה גוש בשר מהלך שיעודו לתת נחת לעוברים ושבים ששורקים פה ושם.
  אתה קם בבוקר, מתבונן במראה וחושב איזה פריט הכי מחמיא לך באותו יום.
  אתה יוצא מהבית וחוסף מעט מהאשכים שלך (כדי להשאיר מקום לדמיון) ומבליט את התוסיק במכנס שקוף.
  הציבור הרחב בוחן אותך מכף רגל עד ראש ומדי פעם משהיא מתחילה איתך
  אך אתה משחק אותה אדיש.

 47. מאת חניתה :

  חחחח יפה מאוד..דיברת על כל סוגי הציצים שיש..נפולים.. עומדים..קטנים..
  אבל בוא אני יספר לך מה קורה אצל חברה שלי…החזה שלה לא שווה..לא דיברת על סימטריה וזה חבל….מה אתם מעדיפים? חזה עם סיליקון גדול ושווה ועגול או חזה שהפטמות שלו לא באותו גודל ואחד מהם הוא C והשני הוא A ? אבל הוא טבעי טבעי כמו שאתה אומר..איזה יופי? למה לא התייחסת למקרה הזה? אני רוצה לשמוע מה יש להגיד לכל הבנים בעולם על חזה כזה

 48. מאת tazuta :

  היי חניתה וברוכה הבאה לבלוג :-)
  המקרה שאת מספרת עליו הוא יוצא דופן וקיצוני. במצב כזה בהחלט צריך לטפל בהתערבות כירורגית.
  אין כאן ספק.
  אם הטיפול יהיה בהקטנה של אחד או הגדלה של השני- לא יודע, אני לא כירורג.
  אני נגד ניתוחים במקרים שאינם כה קיצוניים כמו המקרה שתיארת אלא "מיותרים קוסמטית" (בעיקר הגדלות) לפחות לדעתי.

 49. מאת ציצי גדול :

  כתבה מאוד מעניינת
  לי יש חזה גדול אבל אני קצת מלאה אבל בנים אוהבים את זה :)

 50. מאת tazuta :

  היי ציצי גדול :-) את בהחלט צודקת! גברים רבים אוהבים נשים קצת מלאות ולא דחלילים. את מבנה הגוף הנערי אוהבים רק מעצבי האופנה ההומואים…

 51. מאת חניתה :

  תקשיב רגע…החברה שלי הזאת מאוד מתוסכלת מזה ואני חושבת שזה בצדק..
  אני יודעת מה כל הבנים חושבים על חזה כזה..
  אבל יש מצב זה ישתפר קצת..היא מתכננת לעשות ניתוח שיתקן את זה..אבל מה הבעיה? היא לפני ההנקות וכל זה בגלל זה היא לא יכולה לעשות הרבה…אז אחרי הניתוח אחד מהם יהיה קצת יותר נפול מהשני והפטמות שלה יישארו אחת יותר גדולה מהשנייה קצת..אבל מה שכן הם יהיו שווים בגודל..אתם הבנים תקבלו חזה כזה?

 52. מאת tazuta :

  חניתה, זה הכל עניין של פרופורציה. הכל יחסי, עד כמה בולט וקיצוני יהיה ההבדל. יש גברים שזה לא יפריע להם ואחרים שזה כן.
  מה שכן, זה לא נשמע כמו בעיה שמנתח פלסטי טוב לא יכול לפתור בשגרה. אני מעריך שניתוח מקצועי יפתור את העניין לחלוטין. ראיתי כבר פתרונות למצבים מסובכים מזה, אז תגידי לה שלא תדאג.

 53. מאת חניתה :

  חחח את האמת? יש לה מה לדאוג..
  היא לפני הנקות ובגלל זה הרופא אמר לה שאם הוא יעשה לה הרמה בשד אחד היא לא תוכל להניק ואם היא תעשה ניתוח בפיטמה יהיו לה צלקות קשות…למה היא צריכה את זה? היא תוכל לטפל בזה רק עוד כמה שנים
  היא צכה לחיות עם איך שהיא והיא לא יכולה לעשות כלום בנידון.. וזה מדאיג אותה מאוד הדעה של הגברים שתהיה עלייה..מה אתה אומר? \=

 54. מאת tazuta :

  אני מציע שתלך לקבל חוות דעת שניה ממנתח נוסף.

 55. מאת אפיפיורית :

  היא צריכה לאתאהב בעצמה איך שהיא .

 56. מאת tazuta :

  לאהוב את עצמך זה כמו שאתה זה תנאי חשוב והכרחי תמיד. אבל לא תמיד מספיק. אם ניתן לקבל פתרון מחזק- שווה לבחון.

 57. מאת חניתה :

  אם היא תלך לרופא אחר…הוא יגיד לה לשלם איזה 40 אלף….ההורים שלה לא מוכנים לשלם הרבה יותר מ20 אלף על ניתוח כזה \=
  אתם קולטים כמה כסף זה החרא הזה?!
  אבל כן הרבה הציעו לה לשמוע חוות דעת מרופא אחר\=

 58. מאת חניתה :

  תודה על הכל..אתה באמת נשמע בנאדם חכם

 59. מאת בחורה שהרגישה רע עם עצמה ועכשיו נשואה באושר :

  לחניתה
  תמסרי בבקשה לחברה שלך, שאם היא מרגישה כל כך רע אם איך שהיא נראית, אבל לא מוכנה לעבור ניתוח רק בגלל שבעתיד היא לא תוכל להניק, שאם היא לא תעשה את הניתוח (או כל התערבות אחרת שתגרום לה להרגיש טוב יותר או להראות טוב יותר) לא יהיה לה את מי להניק !
  עם כמה גברים היא יצאה? עם כמה חשבה על נישואין? עם כמה היה לה סיכוי לילדים? עם כל הכבוד לתכנון העתיד, צריך לזכור לחיות גם את ההווה לפעמים.
  בהצלחה בכל דרך שתבחר.

 60. מאת Goddess rules :

  זהו, אז שלי יש J שזה משמעותי.
  עד לא מזמן חשבתי לעשות הקטנה…ועכשיו החלטתי שהחושים שלי יותר חשובים ואני רוצה להגיע לשיא והפטמות מאד חשובות בזמן הסקס.

 61. מאת גליה :

  בתור אחת שיש לה חזה קטן 75-80B אבל מטריף! שנים "סבלתי" מהערות של אנשים נחמדים על החזה שלי ובעיקר מנשים.
  זה התחיל מחברה "טובה" שכל הזמן העירה לי שהחזה שלי קטן ואיך החבר שלי דאז מסתדר איתי- תודו שהיא פשוט היתה בן אדם מדהים.
  אח"כ אותו חבר, כנראה ששמע לאותה חברה והחליט להחליף אותם לחזה גדול- בקיצור זרק אותי לטובת חזה מישהי עם חזה גדול.
  ומאז לצערי(אחרי הפציעה),לי היה לי מצב בחיים שאנשים לא היו מעירים לי ישירות או בעקיפין על החזה שלי ומזכירים לי את המידה שלו. פעם הייתי נעלבת. אבל היום אחרי שיצאתי מהעלבון הסביבתי, נוכחתי לדעת שלאותם אנשים "מקסימים" שטרחו להעיר על החזה שלי, בעצם להם יש בעיה עם עצמם ופשוט ניסו לגלגל אותה עלי ולגרום אצלי בעיה- יש לה חזה קטן.
  אני מאושרת ששלא נכנעתי לתכתיבי החברה ונשארתי עם החזה שלי- שאני פשוט מתה עליו, הוא כלכך יפה, פשוט מושלם- חזה נדיר ביופיו.
  אני רואה את אימא שלי- החזה שלה עדיין עומד- פשוט יפה.
  ושלא נדבר שזה גם מאוד נוח – לא צריך חזיות יקרות ובתור אחת שעושה טריאתלונים זה גם לא מכביד ומפריע לפעילות הגופנית בעיקר כשרצים.
  בנות, נערות ונשים-בעלות החזה הקטן- אל תקשיבו לאף אחד או אחת שמעירים לכם- היום אני יכולה להגיד לכן שפשוט ניתקלתם באנשים עם מוח קטנטן בגודל של שבב זעיר שאפילו רק הפיטמה בציץ אחד יותר גדולה ומפותחת מהמוח המיניטורי שלהם.

 62. מאת tazuta :

  גליה, אני חותם על כל מילה שלך. חזה יפה הוא יפה, נקודה. וממש אין קשר לגודל.
  ואגב, אם מישהו עוזב מישהי בגלל גודל החזה, אז מעבר לזה שהוא אדיוט רדוד, ה"נעזבת" צריכה להיות מאושרת שנפטרה ממנו :-)

 63. מאת אנונימי/ית :

  אני רוצה ציצים יותר גדולים ממה ששישש ללי

 64. מאת אנונימי/ית :

  yuyuyuyuy

 65. מאת Каталог статей :

  I think, that you are not right. I can prove it. Write to me in PM.

 66. מאת הפינחסולגית שלי :

  טזוטה, יש לך פה שליחות.
  שליחות להגדיר בדיוק (כי מילים זה המדיום שלך) מה נחשב לאטרקטיבי בעיני הגבר הממוצא.
  כולם וכולן חושבות שכולם חושבים שהמראה האידיאלי זה שלד מהלך…מאין זומבי.
  ונשים רעבות למינהם מדלגות על קינוח.
  במגזין "ניו יורקר" הופיע בשער שחקנית עם הרבה בשר על העצמות שלה ולמרבה הפלא, התגובות היו לגמרה מתלהבות. זה מוזר לחשוב שגבר ממוצא אוהב ציצי ולא קרש,

 67. מאת tazuta :

  פינחסולוגית :-) צפי לפוסט בנושא או טו טו…. הנושא מאד מאד מאד קרוב לליבי (ולא רק לליבי :-) )

 68. מאת טל :

  אז מה שאתה אומר זה – הסטנדרטים המקובלים לקביעת איזה ציצים מכוערים הם תוצאה של מדיה אינטרסנטית. חבל להקשיב להם. נשים, אהבו את עצמכן כמו שאתן! (אלא אם אתן לא עומדות בסטנדרטים החדשים שהצבתי, איכסאיכסאיכס)

 69. מאת איה :

  כשהייתי צעירה חשבתי שיש לי ציצים קטנים מדיי.
  חלקתי את הרגשתי עם אחד הבנים בכיתה, והוא אמר שדווקא כל הבנים בכיתה אומרים שהציצים שלי אידיאליים, כי הם בדיוק בגודל כף יד.
  טזוטה, אתה צדיק.
  באמת.

 70. מאת tazuta :

  היי טל. הלוואי ונשים יאהבו ויקבלו את גופן בטבעיות ובלי לדחוס פלסטיק.
  אגב… שתף אותנו בסטנדרטים שלך… מהם ציצים יפים לטעמך ?

 71. מאת tazuta :

  היי איה. תמיד תזכרי… ציצים זה ענין של יופי- לא של גודל :-)

 72. מאת לעךן :

  אין לי כוח ליקרוא

 73. מאת נופית :

  יש לי חזה קטן B75 עומד ויפה.. אך לא שלמה איתו בעניין הגודל. שקלתי הגדלת חזה, ואף קבעתי כמה פגישות ייעוץ, אותן ביטלתי כמה ימים לפני, ופסלתי חד-משמעית הגדלת חזה. ואם כל אחד שראה את החזה שלי רק מרעיף עליו מחמאות, אז למה לי לחיות בסרט שהחזה שלי בעייתי?.. עדיין- מודה- הייתי רוצה שייגדל קצת. אבל לא הייתי רוצה גדול מאוד. C זה מעולה. אגב- מה שבטוח בטוח- וזה שככל שהחזה גדול יותר הוא נופל יותר. ולאחר קריאה מעמיקה בנושא יש לי כמה דברים להבהיר: גודלו הסופי של החזה נקבע עם ההריון והלידה הראשונה. הוא יכול לתפוח בצורה משמעותית, בלי קשר לגודלו לפני כן. קחו למשל את אפרת בוימולד כדוגמא. החזה שלה היה ממש קטן, וממש גדל לה במהלך ההריון וגם לאחר הלידה. ולא- זו לא תפיחה שנעלמת וצונחת. ממש לא. וכמובן זה גם עניין גנטי. עוד דבר שחשוב לי לומר זה שממש מקשקשים בעניין הנקה. זה ממש לא נכון שהנקה מובילה לנפילה ולצניחת השד. גם אם האישה לא תניק, החלב יתנקז לה מהשד. ומלבד זאת- הבנתי שהנקה יכולה לסייע למראה של החזה.

 74. מאת tazuta :

  היי נופית. אני חותם על כל מילה שלך. בנוסף, טוב לדעת שקיבלת החלטה להשאר עם חזה טבעי ולא להגדיל :-)

 75. מאת חזה גדול :

  היי אני בחורה מלאה לא דובה ויש לי חזה גדול ונפול אני מרגישה לגבי זה חוסר ביטחון כי אני חושבת שאם אני גבר החזה שלי נראה בעיניו דוחה ובעיני כול הגברים הממדים שלי דומים לשחקנית קווין לטיפה אם אתם מכירים אבל הגירסה צעירה שלה 18 -19 אני בדיוק כמוה מלאה אולי קצת פחות עם חזה גדול שנוטה כלפי מטה – מה אתה חושב?

 76. מאת tazuta :

  היי "חזה גדול".
  קודם כל נתחיל בזה שלגברים שונים יש טעם שונה בכל הקשור לנשים. יש גברים שאוהבים נשים רזות ושדופות, ויש שאוהבים נשים שמנות מאד- על גבול הרופס. לקווין לטיפה אגב יש המון שחושבים שהיא סקסית בטירוף. זה הכל ענין של טעם אישי.
  אז מה שנראה לאחד לא מושך- לאחר יכול להראות סקסי ונשי.
  חזה גדול מטבע הדברים, ינטה ליפול. זה טבעו. גברים שאוהבים חזה גדול מאד יודעים שהוא עשוי לרוב להגיע עם "תג מחיר" של נופל. ולמרביתם זה חלק מהענין. אם את צעירה- אני יכול להניח שהחזה נופל קצת- בטח לא כמו של אשה מבוגרת יותר, אחרי לידות. זה לא אסון!
  דבר נוסף. את קובעת ש"אם היית גבר- החזה שלך היה נראה דוחה בעיניו".
  זה לא בדיוק ככה, כי השאלה היא בעיניים של איזה גבר? ברור שיש גברים שיחשבו שהחזה שלך דוחה, אבל תהיי בטוחה שבדיוק באותה לוגיקה יש גברים שיחשבו שאת סקסית והחזה נהדר…
  ובכל מקרה- בעוד כמה שנים אם החזה ממש יפול- תמיד אפשר לעשות הרמה.

 77. מאת קווין לטיפה (חזה גדול) :

  רציתי להגיד שאני מרגישה חוסר ביטחון כשאני נמצאת עם גבר כי אני לא חושבת שהחזה שלי הוא משהו סקסי מגרה מבחינה מינית הוא עגול נפוח גדול ונוטה מטה עכשיו בוא ניהיה מציאותיים אני לא חושבת שיש גברים שנמשכים לאישה עם הנתונים האלה זה מעצבן מבאס לדעת שאת לא עומדת בקריקטיונים זה גורם לחוסר ביטחון עם בנים חשבתי לעשות הרמה אבל אני אחר כך צריכה להישאר עם צלקות על החזה אז החלטתי לרדת מיזה. אני לא יודעת בדיוק מה הקטע שלך עם חזה אבל אני בטוחה שזה רק הקטע שלך כנראה אתה הגבר היחיד שממש אוהב ציצים כמעט בכל הצורות כי אני לא ראיתי עוד גברים שמגיבים כמוך

 78. מאת יקינטון :

  קוין לטיפה: זה לא שחור ולבן,זתומרת מכוער לגמרי או יפה לגמרי, האמת יושבת באמצע
  אני למשל מת על חזה גדול ולא משנה לי שזה בא ברוב המיקרים על נשים שמנות כל אחד וטעם שלו,או שאת באמת מקרה חריג לרע או שזה רק חוסר ביטחון שלך

 79. מאת ראסטה :

  קווין ,
  את חייה בסרט רע לחינם..
  תהי שלמה עם עצמך- מבטיח לך שאת הכמויות של גברים שאוהבים חזה כמו שלך – לא היית מצליחה לעצור , (כן ניחשת)אפילו עם החזה שלך.

  במקרה הכי גרוע תעשי ניתוח כדי שתרגישי טוב עם עצמך.

  יצא לי לדבר עם כמה בחורות שיש להם חזה גדול והם סיפרו לי שהם היו קטנות, בבית ספר צחקו להם והציקו,והבנות כופפו את החזה כדי להסתיר את החזה – אבל כשהם גדלו (כפל משמעות) כל האנטנות הופנו בהערכה ישר אליהם והם למדו להנות ולהשתמש בזה -והכי חשוב למתוח את החזה ולהציג אותו לעולם.
  את כנראה עדיין בשלב של ההצקות בראש שלך. תשתחררי מזה וקחי את זה בכיף – כי הרי זה מה שהם "fun bags"

 80. מאת tazuta :

  היי לטיפה. אל תחשבי אף פעם "אני לא עומדת בקריטריונים".
  של מי? מי קבע אותם? מי אמר שהם נכונים? סטריאוטיפים?
  אל תנסי להעמיד ולהשוות את עצמך לכלום! את אינידיבידואל. יש לך מספיק מה להציע מלבד גוף וציצים ולידיעתך: איבר המין הגדול והחשוב ביותר הוא המוח. גבר שיאהב אותך יאהב את כולך.
  לכל אחד יש את היופי שלו. פנימי, חיצוני, יתרונות וחסרונות. באופנה, סטייליסטית טובה מלמדת להבליט יתרונות ולהצניע חסרונות. יש פתרונות לכל דבר. אגב, אם זה מצב כל כך נורא (ומהיכרותי עם נשים, מרביתן מחמירות עם עצמן בלי פרופורציה) יש גם פתרונות ניתוח איכותיים וטובים ללא צלקות. אבל מנסיוני עם "החמרה עצמית" של נשים בכלל לא בטוח שצריך.

 81. מאת רעות :

  ללטיפה:ביטחון עצמי והערכה עצמית חשובים יותר מציצים עומדים וזה מנסיון,בחורה שאוהבת את עצמה מקרינה החוצה יותר סקס ומושכת יותר מבחורה שיש לה חששות ממראה שלה

 82. מאת המנהלת :

  אישה עצמאית עם נוכחות פיזית בולטת מפחידה את הפטריארכיה.
  התעמולה התקשורתית תשתדל לשכנע אותך להרעיב את עצמך יום וליל וברגע שתשיגי את המטרה ותראי כמו שלד …לצעוד הלוך וחזור על עקבים.
  תאכלי ממה שבא ליד ותפגיני את עצמך

 83. מאת קווין לטיפה :

  טוב אני רוצה להגיד תודה על התגובות וכל זה יכול להיות שאני באמת מחמירה עם עצמי אני יודעת שיש לי חזה גדול שנוטה מטה אבל אחרי מה שקראתי הבנתי שאני לא צריכה להחמיר עם עצמי להיות אישה עם ביטחון עצמי וכוח זה מה שופך אותי ליפה וסקסית וגם לזכור שאיבר המין הגדול והכי חשוב זה המוח! :) אני צריכה לשנות את צורת המחשבה שלי ולהסתגל לרעיון שאישה יפה זה לא רק רזונת עם חזה זקוף מה שרואים בדרך כלל בעיתונים וטלויזיה – תודה על התמיכה!

 84. מאת קווין לטיפה :

  היי tazuta אני רוצה לדעת למה בכלל בחרת לכתוב על הנושא הזה?

 85. מאת tazuta :

  היי קווין לטיפה.
  אני שמח שהשיחות כאן האירו נקודות השקפה וזויות מבט אחרות!
  בלי להישמע "רוחני" (כי אני לא…) אני באמת מאמין בזה שהכל מתחיל מתוכנו. אשה סקסית ומושכת היא לא בהכרח הסטריאוטיפ ה"מתוקשר". פעם כתבתי פוסט על זה מזמן מזמן… לא יודע אם קראת אותו אז הנה קישור:
  http://www.tazuta.com/?p=12

  ולשאלתך מדוע בחרתי לכתוב על זה:
  אני נפגש ומשוחח המון עם נשים וגברים במשך עשרות שנים בתחומים רבים, ביניהם נושא "תפיסת היופי" בעיני בני אדם משני המינים. ולמדתי תובנות רבות. למשל, שנשים חושבות שגברים מעריכים ומודדים את מראן החיצוני באותו אופן שנשים אחרות עושות זאת, וזה ממש לא ככה. גבר ואשה יראו את אותה אשה ויחשבו במקרים רבים שתי דעות שונות לחלוטין. הגבר יחשוב "איזו סקסית" והאשה תחשוב "איזו פרה".
  או שמצאתי עצמי מול הרבה חברות שלי, שיש להן חזה קטן ויפה, שקיטרו באוזני כמה חבל שאין להן חזה גדול "כי זה מה שגברים רוצים", או חברות אחרות שאחרי לידה, החזה צנח טיפה והן כבר היו משוכנעות שזהו. הציצים נפלו, הן כבר לא סקסיות ומה לא, בעוד שגברים סביבן הזילו ריר.
  בשיחות עם חברים מהמין הגברי דיברנו רבות על זה. ובפוסט הזה ריכזתי את הנקודות השכיחות שמשום מה הפכו למיתוס דווקא על ידי נשים… בניגוד לטעם המובהק והמוצהר של גברים רבים מאד.

 86. מאת אנונימית :

  אהבתי מאוד את הכתבה,ואת כל מה שהיא מייצגת,באמת! אני שמחה לדעת מגבר שזה סתם סטראוטיפ "ציצי גדול יותר יפה" כי האמת שאני כבר מתחילה לחשוב על הגדלה..אפילו שאני יודעת שזה לא נעים כל כך למגע. ועכשיו הם מאוד נעימים למגע, אך אני לא אוהבת את צורתם בכלל…ובעבר לא הלכתי עם חזיות,ואני מרגישה שזאת הייתה טעות כי עכשיו הם מעט נופלים- דבר שמאוד מאכזב נערה צעירה שלא עברה שום דיאטה ושום הנקה. מעניין אותי לאיזה צורה התכוונת כשאמרת אבן בגרב(אם אני לא טועה)
  חוצמזה שיש לי חבר כבר שנה וחצי.. והוא תמיד אמר לי שהוא אוהב אותם..אבל אני פשוט לאא מצליחה להאמין לו! עד שאתמול בפעם הראשונה כשחשבתי על זה.. אמרתי לו שאני רוצה לעשות הגדלה,וכך אני יהיה יותר יפה והוא יאהב אותי הרבה יותר עם חזה גדול ועומד..הוא התחנן שלא אעשה. ואמרתי לו שהוא היחיד שיקבל אותי כמו שאני,ושאם יהיה בחור הבא- אני לא אחשוף בפניו את שדיי עד שאדע את כל דעותיו על שדיים.
  ממש בא לי לאהוב אותם!!!

 87. מאת tazuta :

  היי "אנונימית".
  תמיד תאמיני לגבר שאומר שהוא אוהב את הציצים שלך.
  גברים רואים ציצים באופן שונה לגמרי מנשים, וכדאי לנשים לקבל את זה כאקסיומה :-)
  אל תעשי הגדלה.
  לגבי ציצי "אבן בגרב" הכוונה היא לשד "מרוקן" ונפול, שנראה בדיוק כמו לשים אבן בגרב…

 88. מאת רוני :

  די להפלייה, כל ציצי בפני עצמו.
  כל שדיים לגופם

 89. מאת tazuta :

  נכון מאד! ציצים הם אינדיבידואליים.

 90. מאת cooking games :

  Nice post. I study something tougher on completely different blogs everyday. It's going to all the time be stimulating to learn content material from different writers and apply just a little something from their store. I’d favor to make use of some with the content material on my blog whether you don’t mind. Natually I’ll offer you a link on your internet blog. Thanks for sharing.

 91. מאת jigsaw :

  That is the suitable blog for anyone who desires to seek out out about this topic. You notice so much its virtually laborious to argue with you (not that I actually would want…HaHa). You positively put a brand new spin on a topic thats been written about for years. Nice stuff, simply nice!

 92. מאת porn :

  Aw, this was a really nice post. In concept I want to put in writing like this moreover – taking time and actual effort to make an excellent article… but what can I say… I procrastinate alot and by no means seem to get something done.

 93. מאת Dave :

  You need to participate in a contest for top-of-the-line blogs on the web. I'll recommend this website!

 94. מאת help :

  The stunted development that Womane endure while in the terrestial dimension is not uncommon.
  Womane as a race are encouraged to avoid maturing gracefully.
  Their laugh lines ie lines of wisdom…are blurred by injections of botox or carved, stretched and tucked behind Their ears.
  Their experiences are repressed in the far reaches of Their subconscious…cause Consciously They are conditioned to come across as half Their biological age.
  They are meats and meats are supposed to appear supple, fresh and enticing.
  They often identify Themselves not as a Free autonomous Creators having a physical experience, but as flesh…and on top of that incessantly chastise Their demeanor.
  They are Their own worst enemy…and need to deprogramm form the covert conspiracy attempting to possess Their brains

 95. מאת arui :

  שלום רב לכולם :) אני בחורה בת 26, מידת מכנסיים 44, מידת חזייה EE …. יש ימים בהם אני שונאת את גופי, כמו כן ישנם ימים בהם אני מרגישה סקסית בצורה יוצאת דופן. עם זאת יש להבהיר כי סקסיות, מאפייניה הם גם כריזמה אינטיליגנציה, תווי פנים, שפת גוף ודברים רבים אחרים. על אף שאני עוד לא הגעתי להישג הזה, עלינו ללמוד לאהוב עצמנו על חסרונותינו. איש אינו מושלם, ורובנו רוצות להיות מה שאנחנו לא, לפחות ממה שאני רואה על עצמי ועל אחרות.. על כל פנים זה מה שקיבלנו ועם זה נילחם :) לגבי החזה שלי – הוא נפול, הוא שמן, העטרה גדולה, והם כולם מתים עליו ; כל השותפים שלי נהגו להמטיר עליו מחמאות אינסוף :) בנות-גופכן הוא מקדש, אל בל תשכחנה ! :) מי ייתן ונלמד לחיות עם עצמנו בשלווה…

 96. מאת tazuta :

  שלום לך ARUI – ברוכה הבאה!
  התגובה שלך ממצה בצורה מושלמת את מה שאני מאמין ודוגל בו!
  איזה כיף לקרוא משהו של בחורה ש (לפחות בחלק מהזמן…) שלמה עם הגוף שלה ולא מחפשת לעבור מטמורפוזה. תדעי שהבטחון בגופך ובנשיותך שאת מקרינה הוא הדבר הכי סקסי שגבר יכול להרגיש ממך.

 97. מאת arui :

  :) תודה על קבלת הפנים החמה ….ארצה לציין גם שתהליך הקבלה העצמית הוא ארוך, מייסר מייגע ורחוק מלהיות פשוט, וכמו שאמרתי אני עוד לא הגעתי לסופו, אך בנות יקרות, אל תתייאשנה – אתן תגענה :) ואין נכון מהעובדה שביטחון עצמי הוא הדבר שגברים (האיכותיים מביניהם), נמשכים אליו הכי הרבה – ציצי קטן/ גדול, שיער שחור /בלונדיני, מידה 38 או 42 … הכל חסר ערך. ככל שמתבגרים מפנימים את זה. נשתמע :)

 98. מאת tazuta :

  :-)

 99. מאת :) :

  קודם כל אני חייבת לומר שהפוסט הזה וכל התגובות האלה זו מתנה.
  יש לי חזה ממש קטן ,גם כשלא מעירים לי, שאני הולכת ברחוב אנשים בוהים בי באיזור החזה, במיוחד נשים, זה קשה לספוג את זה פעם אחר פעם.. אבל לכל אחד יש את השיעור שלו..
  אז תודה על החיזוק שלך ושל כל התגובות כאן

 100. מאת tazuta :

  שלום לך בעלת החזה הקטן :-)
  לפעמים נדמה לי שלנשים נושא החזה הקטן אצל נשים אחרות מפריע יותר מלגברים…ותגובתך נותנת סוג של חיזוק להנחה זו…
  חן חן לך ותתגאי בחזה הקטן שלך :-)

 101. מאת arui :

  לא פעם אני חולמת על חזה כמו שלך וכמו כן על יתרונות נוספים בגופך, שבטוחני שקיימים ….. חייכי

 102. מאת חובב שדיים :

  מסכים עם כל מילה.
  לבנות:מי שיש לה חזה גדול-זה הכי טוב, ומי שיש לה חזה קטן- שתשאיר אותו ככה! בהתחיבות שזה יותר טוב.
  אין כמו מקורי…:-)

 103. מאת red dwarf :

  You made some nice points there. I looked on the internet for the topic and found most guys will go along with with your blog.

 104. מאת kygen :

  Thank you!

 105. מאת אנונימי/ת :

  ציצי יפה

 106. מאת Margy :

  I’m not that much of a online reader to be honest but your blogs really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your website to come back later on. Many thanks

 107. מאת אנונימי/ת :

  לדעתי זה לא בסדר שגבר יגיד לי איזה חזה הוא בסדר ואיזה לא. מתי זה בסדר לעשות ניתוח ומתי לא. נכון שהכתבה תומכת בחזה טבעי אבל ראיתי בתגובות שלך שאתה מתנה את דבריך לחזה מסוים. חזה אחר – הגיוני לנתח. נכון שגברים נהנים המחזה של האישה אבל הוא לא שלכם יותר משהוא שלנו ואין לאף אחד זכות לקבוע לאדם אחר אם הגוף שלו הוא בסדר או לא. כאילו שאני החלטתי איך יראה החזה שלי. לא החלטתי ואני חיה עם מה שקיבלתי. הגבר שיהיה איתי יצטרך לעשות את זה גם הוא. אין לך זכות קביעה מתי החזה בסדר ומתי לא. מי שרוצה לעשות ניתוח יש לה בחירה לעשות זאת ומי שלא – יש לה הזכות והכבוד לכך, לא משנה איזה חזה יש לה. ככה ה צריך להיות. יש מגוון עצום של צורות כמו כל דבר, והעולם צריך לקבל ולהכיל את המגוון הזה במקום לצמצם כל הזמן את מה שהוא מקבל.

 108. מאת tazuta :

  היי אנונימית.
  אני לא מסכים איתך.
  הרוב המכריע של נשים שעושות ניתוחי הגדלה (לא כולן- אבל רובן) מנמק את ההחלטה ברצון להשפיע ו/או לשאת חן ו/או להיות מושכת יותר בעיני הגברים. יש אינספור מחקרים, מאמרים, סרטי תעודה ומה לא בנושא זה.
  מעט מאד נשים עושות זאת רק בשביל עצמן ללא תלות ברצון להיות יותר מושכות.
  רובן שבויות בסטריאוטיפ והולכות אחריו באופן עיוור. משוכנעות בתפיסה שחזה גדול יותר או זקוף יותר מושך יותר גברים.
  יש הבדל בעשיית ניתוח בחזה בגלל אי סימטריה או עיוות מולד לבין לקחת חזה יפה וקטן ולהגדיל אותו רק לצורך ההבלטה- תרתי משמע.
  אף אחד (ובטח לא אני) לא מחליט או קובע או מכתיב לאף אחת מה לעשות עם הציצים שלה. אני מציג לנשים (וחלקן נחשפות לעמדה הזו ומופתעות) מה רוב הגברים אוהבים בציצים ומה דעתם על סיליקון. ותתפלאי לדעת עד כמה גברים מתעבים סיליקון ומעדיפים הכל- רק לא זה.

 109. מאת ליאור חסון :

  גם לי יש ציצי גדול נופל וזה מבנה גוף ובאמת. היה חשוב לי בטירוף מה הבנים חושבים על חזה נופל…..?????;~)

 110. מאת tazuta :

  היי ליאור
  חזה גדול מטבעו מושפע מכח המשיכה יותר מחזה קטן.
  למרבית הגברים ממש אין בעיה עם חזה שנופל קצת- הוא יפה, סקסי ונשי. זה גם מאפיין בד"כ חזה טבעי- שזה מה שחשוב לגברים רבים. אני מכיר המון גברים שמתים על זה.
  לא חסרים צילומי אמנות ארוטית שהנשים בהם בעלות חזה נופל מעט, חי וגועש. אם תרצי אצרף לינק לאתר אמנותי כזה.
  אני לא מדבר על מקרים חריגים של חזה נפול שנראה כמו שק שמגיע עד הברכיים. אני מדבר על הנופלים הנורמליים והטבעיים.

 111. מאת אחינועם :

  יש לי חזה קטן מאוד (70b/75a) והוא פרופורציונלי לגוף שלי שהוא גם במידות קטנות נורא (רזון טבעי לא מהרעבה)
  אבל הבעיה אצלו זה שהשדיים רחוקים אחד מהשני וגם לא לגמרי מסתכלים לאותו כיוון, וגם שאחד גדול מהשני אבל זה עדיין נכנס לאותה מידת חזיה, זה נחשב מכוער ממש שהם לא שיוויוניים או שזה לא ככ קריטי במקרה שלי?

 112. מאת אחינועם :

  וגם כשאני שוכבת על הגב אז אחד יורד כזה הצידה והשני מחזיק את עצמו בצורה מושלמת ונראלי שאם אגיע למצב אינטימי עם גבר זה פשוט יראה מגוחך בעיניו

 113. מאת tazuta :

  היי אחינועם.
  חזה קטן על גוף רזה הוא פרופורציה מצוינת.
  שדיים קטנים שרחוקים זה מזה ואפילו "מצביעים לכיוונים שונים" הוא מחזה שכיח מאד כשמדובר בחזה קטן.
  כך שבכל מה שתיארת אין שום דבר יוצא דופן בחזה שלך. זה ממש לא נחשב למכוער וגברים רבים (ואני ביניהם) מתענגים למראה ציצים כאלו.
  לגבי ההבדל בגדלים: נורמלי שיש שוני בגודל בין השדיים. השאלה היא עד כמה ההבדל גדול?
  מהתיאור שלך קשה לי לדעת אם זה משהו קריטי או שכיח אף שאת מציינת שאחד מהם "נשפך" קצת הצידה והשני זקוף- מה שיכול להצביע על הבדל קצת יותר משמעותי- אבל לעיתים זה ממש זניח ונראה מוגזם רק בעיניים שלך. כבר נתקלתי במצבים שנשים התלוננו שיש הבדל "ענק" בגודל השדיים וכשראיתי תמונה התברר שבלי זכוכית מגדלת אי אפשר להבחין בכלל.
  גם אם במקרה שלך (ואינני יודע אם אכן כך) ההבדל באמת משמעותי זה משהו שהתערבות פלסטית פשוטה (בהנחה שהיא מוצדקת) פותרת במהירות ובאופן מושלם.
  זה לא משהו שצריך לגרום לך להרגיש לא נוח במצב אינטימי עם גבר! תשתחררי ותהני. תרגישי טוב עם עצמך!

 114. מאת ורדית :

  ואז באה התשובה…

  https://benhateva.wordpress.com/2015/03/05/78294/

  מה יש לך לומר על זה?

 115. מאת tazuta :

  היי ורדית…
  סליחה על התשובה המאוחרת. תקלה באתר מנעה ממני יכולת מענה לתגובות.
  קראתי את הפוסט. מעניין.
  אני מבדיל בין משיכה ביולוגית לבין משיכה מינית- עד כמה ששתיהן באות מאותו המקום.
  מי שאוהב חזה נשי באמת- יודע ונהנה מזה שיש אינספור צורות וגדלים, ולכל אחד היופי שלו. להימשך רק לסוג אחד של חזה- החזה הגדול זה פשוט בזבוז של כל כך הרבה יופי. ואני לא לבד בדעתי. מרבית הגברים שאני דן איתם בנושא אוהבים חזה בכל גודל. יש כמובן מיעוט שאוהב חזה קטן מאד או גדול מאד- אבל זה נכון כמעט לכל העדפה בחיינו.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.מאמרים נבחרים

חפש בבלוג

קטגוריות

תגובות אחרונות

ארכיון

כלים

תגיות